Архів парафії

Збудуємо храм разом!

Вклади свою цеглину в новий храм Божий !


цеглина іменна

                                                    Наш банер 


                                                  Рекомендуємо


УПЦ Київський Патріархат: Офіційний веб-сайт — www.cerkva.info


Ікони з дерева

Підписка на новини

Введіть адресу Вашої поштової скриньки


Відписатися

МОЛИТОВНИЙ ЩИТ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ВОЇНІВ

МОЛИТОВНИЙ ЩИТ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ВОЇНІВ

Протягом тривалого часу спостерігається послаблення духовного життя християн, оскільки храмові богослужіння відвідує дуже мала кількість вірян, а іноді на службі Божі знаходиться по дві-три людини... В країні війна, а храми стоять – порожні й осиротілі...

Усі знають про тяжку годину в країні, коли відбувається російська агресія проти нашої держави...і це не тільки вчора сталося, а це страшне жахіття війни проходить протягом майже 5 років на українській землі. Чуємо різні версії й домисли про початок російсько-української війни, про закулісні ігри або домовленості, про торгівельно-економічну співпрацю, а в останній період при загостренні конфлікту: про зрежисовану постановку, про невдалий маневр кораблів або навіть про проект АП напередодні президентських виборів... 

Але факт залишається фактом, що в нас є військова агресія з боку сусідньої держави і, що це не ми, а вони розпочали випускати кулі в бік наших воїнів, від яких гинуть кращі сини нашої Батьківщини.

І щоб ці кулі зупинити, ми повинні бути єдиними не тільки в поглядах, коментарях, чи оцінках подій, а найдієвіше –  єдиними вустами і єдиним серцем підносити спільні молитви до Всевишнього. А зараз ще й досі не кожна людина усвідомлює всі загрози, які можуть спіткати її та родину від від військових дій та ескалації конфлікту. Більше чуємо про турботи й небезпеку для своїх прав, свобод чи фінансів, внаслідок запровадження воєнного стану, при цьому продовжуючи традиційний спосіб спокійного життя. 

Чому нас хвилює і бентежить така мала кількість вірян за богослужіннями в православних храмах? Бо це зараз є тим  чуттєвим показником та індикатором, як люди з байдужістю відносяться до напруженої обстановки в країні та безвідповідально ставляться до своїх обов'язків християнина і громадянина.

Закликаємо всіх об'єднатися в щирій молитві до Господа в справі перемоги над агресором.

Ми повинні стати МОЛИТОВНИМ ЩИТОМ для воїнів, щоб стріли ворожі не вразили наших захисників. І де ця молитва повинна звучати в першу чергу, як не в домі Божому - в Його святині. «…Чого б вони не попросили, буде їм від Отця Мого Небесного; бо, де двоє чи троє зібрані в ім’я Моє, там Я серед них (Мф. 18,19-20).


Потрібно йти до найближчого храму та просити у Господа, щоб Він подарував - захист, i перемогу, i спасiння, щоб розвіялися вороги наші, як щезає дим.

Господи, воздвигни силу Твою, і прийди, спаси нас!


Боже, Україну збережи, Господи, помилуй нас!

ВСІ ДО ХРАМУ НА СПІЛЬНУ МОЛИТВУ ПРОТИ НАШЕСТЯ ЧУЖИНЦІВ!


Протоієрей Григорій Фоя, клірик Свято-Введенського храму. 


Розклад богослужінь:


Вечірнє богослужіння

– 17:00;

четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);

Божественна Літургія – 9:00.

Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Зібрано громадою для Української Армії:


83 740 грн.


Пасхалія

06 червня. Четвер

Вознесіння Господнє

Церковний календар

24 травня. П'ятниця


Рiвноапп. Кирила та Мефодiя

Сщмч. Мокiя

Сщмч. Мокiя (бл. 295). Рiвноапп. Кирила (869) та Мефодiя (885), вчителiв Слов’янських. Прп. Софронiя, затворника Печерського, в Дальнiх печерах (ХІІІ). Сщмч. Йосифа, митр. Астраханського (1671). Свт. Никодима, архиєп. Сербського (1325).

25 травня. Субота


Св. Єпифанiя, єп. Кіпрського

сщмч. Єрмогена, патр. Московського i всiєї Руси

Св. Єпифанiя, єп. Кіпрського (403), свт. Германа, патр. Константинопольського (740). Прославлення сщмч. Єрмогена, патр. Московського i всiєї Руси, чудо­творця (1913). Прп. Дионисiя Радонезького (1633). Свтт. Савина, архиєп. Кіпрського (V) і Полувія, єп. Ринокирського (V).

Парафіяльна школа

Публікації

Патріарх Філарет: Якби в Україні була одна Церква, війни б не було.

Інтерв'ю Святійшого Патріарха Філарета для інтернет-видання OBOZREVATEL.UA

Патріарх Філарет: «Томос буде надано вже в цьому році»

Інтерв'ю Святійшого Патріарха Філарета для інтернет-видання "Лівий берег".

Я на 100% убежден, что православная церковь в Украине получит автокефалию: другого выхода нет, - Патриарх Филарет

"Еще многие сомневаются, будет ли Томос об автокефалии Украинской Церкви или нет. Я на сто процентов убежден, что будет..."

Наше видання


брошура


Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя