Архів парафії

Збудуємо храм разом!

Вклади свою цеглину в новий храм Божий !


цеглина іменна





                                                    Наш банер 


                                                  


Рекомендуємо


лого


Наш телеграм канал.

https://t.me/Hram77

Ікони з дерева

Підписка на новини

Введіть адресу Вашої поштової скриньки


Відписатися

Головна - Архів парафії за 2019 рік

07.04.2019

Благовіщення Пресвятої Богородиці

7 квітня Свята Православна Церква відзначає двунадесяте свято – Благовіщення Пресвятої Богородиці. Напередодні у Свято-Введенському храмі було відправлено Всенічне Бдіння з чином благословення хлібів, а в самий день свята у храмі була відправлена Божественна літургія.

Святкову Божественну літургію у Свято-Введенському храмі очолив настоятель парафії – протоієрей Сергій Петленко у співслужінні протоієрея Григорія Фої та священика Василія Білика.


детальніше...

08.04.2019

Творче заняття з писанкарства

7 квітня, в день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, в Недільній школі при Свято-Введенському храмі, було проведене творче заняття з писанкарства.

Прийшов час готуватися нам усім до найсвітлішого й найбільшого для християн свята в році – Великодня. Це найвеличніше свято з нетерпінням чекають і дорослі, і діти. Традиція обмінюватися писанками знайома кожній людині з дитинства. В кожній родині знають усі як фарбувати яйця – і займаються цим традиційно щороку, напередодні свята Пасхи.


детальніше...

11.04.2019

Допомога храму

Дорогі браття і сестри!

Протягом уже багатьох років ми разом будуємо наш величний храм, який стане головною святинею церковного комплексу та духовним осередком Святошинського району. Без підтримки багатьох помічників і жертводавців, які систематично вкладають свої лепти у розбудову храму, це було б вкрай тяжко, а можливо й взагалі нереально.

Останні декілька років ми перейшли на внутрішні роботи, а станом на тепер підійшли до наступного етапу робіт – проведення основних комунікацій (тепло, електроенергія, вода, каналізація) без яких продовження подальших оздоблювальних робіт на будівництві храму – неможливо.


детальніше...

15.04.2019

Анонс: Запрошуємо на таїнство Соборування

Стало вже традицією, що під час Великого посту в нашому храмі проходить таїнство Соборування (Єлеєосвячення).  У цьому році таїнство відбудеться 18 квітня о 14:00 (четвер).

Запрошуємо на таїнство Єлеєосвячення усіх християн (від 7 років), хто хоче зцілитися від духовних і тілесних хвороб.

Це таїнство дійшло до нас від апостолів, які багатьох хворих мазали маслом, і хворі зцілялися (Мк. 6, 13). Зміст цього таїнства детальніше розкривається у посланні святого апостола Якова: «Хто з вас занедужає, нехай покличе пресвiтерiв Церкви i нехай помоляться над ним, помазавши його оливою в iм’я Господнє. I молитва вiри зцiлить недужого i пiдведе його Господь; i, якщо вiн грiхи вчинив, простяться йому» (Як. 5, 14-15).


детальніше...

21.04.2019

Вхід Господній в Єрусалим

В останню неділю Великого посту Церква святкує урочистий вхід Ісуса Христа в Єрусалим.

Напередодні у Свято-Введенському храмі було відправлено Всенічне Бдіння. За вечірнім богослужінням була звершена Літія, під час якої відбулося благословення хлібів.

Богослужіння звершив протоієрей Григорій Фоя у співслужінні клірика храму - священика Василя Білика.

Після читання Євангелія отець Григорій благословив і освятив вербу, яку віруючі принесли до храму.

У день самого свята святкову Божественну літургію звершив настоятель – протоієрей Сергій Петленко у співслужінні духовенства храму.


детальніше...

22.04.2019

Свято-Введенський храм отримав копію Томосу

Напередодні Святої Пасхи, наш храм отримав копію Томосу про автокефалію Української Православної Церкви.

Православна Церква України, перебуваючи багато століть в духовному полоні Російської Церкви, яка неканонічно приєднала до себе Київську митрополію (1686р.), отримала Патріарший і Синодальний Томос Константинопольської Православної Церкви щодо автокефалії. Цей документ був урочисто наданий Вселенським Патріархом Варфоломієм І Блаженнішому Епіфанію, митрополиту Київському і всієї України 6-го січня 2019 року у головному храмі Вселенського Патріарахату – Свято-Георгіївському патріаршому соборі (Стамбул, Туреччина).

Мільйони українців багато століть молилися про духовну незалежність і тільки тепер ми отримали цей довгоочікуваний і вистражданий документ, який підносить нашу Православну Церкву України в один ряд з іншими помісними церквами світового православ’я.


детальніше...

23.04.2019

Богослужіння Страсного тижня

Останній тиждень перед Пасхою називається Страсним (страсть з ц.-сл.— страждання). Цей тиждень має таку назву тому, що він присвячений останнім дням земного життя Христа Спасителя: Його стражданням, хресній смерті й погребіннюУсі дні цього Страсного тижня називаються "Великими" – Великий Понеділок, Великий Вівторок і т.д. Через особливе значення і велич духовних спогадів та богослужінь Страсний тиждень не включений у богослужбове коло Великого посту, а стоїть окремо, як перехід від Святої Чотиридесятниці до Світлого Христового Воскресіння. А ще Страсний тиждень особливий тим, що він є найсуворішим.

детальніше...

26.04.2019

Страсна П'ятниця - найскорботніший день року

У православних християн сьогодні Велика П'ятниця Страсної седмиці - день розп'яття Спасителя, найскорботніший день у році.

Страсна П'ятниця присвячена спогадам про суд над Ісусом Христом, його розп'яття і хресну смерть на Голгофі, зняття Його тіла з хреста і поховання.

Згідно з Євангеліями, в п'ятницю після арешту в Гефсиманському саду, Ісуса повели на допит в дім первосвященика. Після суду, Понтій Пілат, прокуратор іудейський, затвердив вирок про страту Христа. Згідно з традицією, на честь великого свята юдейської Пасхи одного з арештованих милували. Прокуратор у зверненні до народу радив звільнити Ісуса, але підкуплені грошима первосвящеників і фарисеїв люди кричали: "Розіпни Його!", а про Варавву: "Відпусти його!". Останніми словами Ісуса були: "Отче! В руки Твої віддаю дух Мій".


детальніше...

29.04.2019

Світле Христове Воскресіння. Пасха

пасха

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

У цих словах міститься сенс нашої віри, ними ми свідчимо про те, у що віримо. Вони є фундаментом, на якому будується життя християнина, Новозавітної Церкви і всього світу. Воскресіння Христове, Пасха Господня — це Свято свят і Торжество із торжеств. Свята Церква в духовній радості й торжестві вигукує: „Цей день, його ж створив Господь, радіймо і веселімось в нім!”.

Православні християни по всьому світу відзначають своє головне свято – Воскресіння Ісуса Христа.

З усіх великих празників нашого церковного року найбільш давній, урочистий і радісний — це Світлий Празник Христового Воскресіння. Він, як сказано в ірмосі 8-ої пісні пасхального канона утрені: "Цар і Господь, празників празник і торжество торжеств".

28 квітня 2019р., Пасхальне богослужіння очолив настоятель храму протоієрей Сергій Петленко у співслужінні прот. Григорія Фої та свящ. Василія Білика.


детальніше...

Страницы: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 

Розклад богослужінь:


Вечірнє богослужіння

– 17:00;

вівторок - Вечірня з акафістом до Пресвятої Богородиці ради Її чудотворного образу «Всецариця»;

четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);

Божественна Літургія – 9:00.

Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Обідня перерва 3 13-00 до 14-00



Зібрано громадою для Української Армії:


100230 грн.


Пасхалія

28 квітня. Неділя

Вхід Господній у Єрусалим

05 травня. Неділя

Світле Христове Воскресіння, Пасха

Церковний календар

25 квітня. Четвер


Царгородської iкони Божої Матерi

Апостола i євангелiста Марка

 Прп. Сильвестра Обнорського

Апостола i євангелiста Марка (63). Прп. Сильвестра Обнорського (1379).

Царгородської iкони Божої Матерi (1071).

детальніше...

26 квітня. П'ятниця


Сщмч. Василія, єп. Амасійського

Свт. Стефана, єп. Великопермського

Сщмч. Василія, єп. Амасійського. Прав. Глафiри, дiви (322). Прп. Іоаникiя Дiвиченського (ХІІІ, Серб.). Свт. Стефана, єп. Великопермського (1396).

детальніше...

Парафіяльна школа

Публікації

Вітальне слово протоієреєві Сергію Петленку, з нагоди 60-річчя від дня народження

Всечесний отче! Мало хто із нас до кінця розуміє своє покликання і служіння. Тільки Богу відомо наскільки кожного хрест його служіння є тяжким і тернистим. Стоячи перед Вами у цей світлий день ми радіємо, що саме Ви несете цей хрест настоятеля нашої громади, - наголосив о. Григорій у своєму вітальному слові.

Коли біль не минає...

Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...

Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей

Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...

Наше видання


брошура


Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя