Архів парафії

Збудуємо храм разом!

Вклади свою цеглину в новий храм Божий !


цеглина іменна





                                                    Наш банер 


                                                  


Рекомендуємо


лого


Наш телеграм канал.

https://t.me/Hram77

Ікони з дерева

Підписка на новини

Введіть адресу Вашої поштової скриньки


Відписатися

Головна - Бібліотека - Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей

Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей


Спостерігаємо зараз тривожні, а подекуди навіть панічні настрої в суспільстві через поширення коронавірусу в світі та запровадження епідеміологічних заходів в нашій країні. Вимушені нові умови життя повинні спонукати людину до перегляду цінностей. Людина так звикла десь бігти і якусь вершину долати, що забула про головну мету свого життя - повернутися до Творця. Людина ХХІ століття, в епоху науково-технічного прогресу, шукає своє щастя, здебільшого у матеріальних речах. Хоч і матеріальні речі не є злом самі по собі, але небезпека їх в тому, що вони закривають людині духовний світ і шлях до Бога. Сучасна людина зробила основою щастя земний достаток, а відтак - відкинула потребу в спілкуванні з Отцем Небесним. Причиною усіх нещасть і випробовувань сучасної людини, в тому числі через люті хвороби різного роду, це її захоплення матеріальним світом і втрата єднання з Богом, Який є Джерелом Життя.
Зараз з’явився для людини той благодатний час, щоб навернутися до Свого Творця, відновивши любов до Бога і ближнього. Бо багато людей навіть не піднімають голову до неба, щоб подякувати Богові та стали скам'янілі й жорстокі серцем до ближніх.
Багато різних видань поширюють інформацію про користь пандемії для відновлення біосфери планети, а людині теж потрібно скористатися цим шансом, щоб відновити свої духовні й тілесні сили. Але без зв'язку з Господом нашим Ісусом Христом, без єднання з Ним Тілом і Кров’ю в Святому Причасті - це неможливо здійснити. Наше духовне життя неможливе без Св. Причастя, бо тільки через Причастя відкривається шлях до спасіння. Сам Господь нам чітко вказує на це: «Я – хліб живий, який зійшов з небес; хто їсть цей хліб, житиме вічно; хліб же, який Я дам, є Плоть Моя, яку Я віддам за життя світу»... Зараз усі закликають берегти себе, обмежити коло спілкування й контакти, але дотримуючись багатьох рекомендацій й порад, ми неповинні зачинятися від Господа й втікати від Нього, бо Він є наш Захисник і Спаситель. Якщо ми йдемо до медичних закладів за тілесним здоров’ям, сподіваючись на допомогу лікарів, то тим більше повинні йти до Господа, Який є Лікарем душі й тіла.
Пам'ятаймо, що Бог є Любов, а отже Він створив людину не для смерті, а для життя.
Наша віра і любов до Бога є сильнішими від усіляких страхів, а тому будьмо впевненими, що незважаючи на усі загрози, ми вистоїмо і піднімемось, а сила Господня виведе нас на шлях спасіння. Будемо свідомими християнами, твердими у вірі, піднесемо молитви до Бога, щоб Милосердний Господь вислухав щирі звернення та відвернув страшну недугу, що йде на нас.
Бо «Ти пристановище i захист мiй, Бог мiй, i я надiюся на Тебе».                         
Прот. Григорій Фоя, клірик Свято-Введенського храму, м. Києва.                                                                                  














Розклад богослужінь:


Вечірнє богослужіння

– 17:00;

вівторок - Вечірня з акафістом до Пресвятої Богородиці ради Її чудотворного образу «Всецариця»;

четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);

Божественна Літургія – 9:00.

Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Обідня перерва 3 13-00 до 14-00



Зібрано громадою для Української Армії:


100230 грн.


Церковний календар

29 березня. П'ятниця


Мчч. Марка, єп. Арефусiйського, Кирила, диякона, та iнших багатьох

Прпп. Марка (ХV) i Іони (1480) Псково-Печерських.

Мчч. Марка, єп. Арефусiйського, Кирила, диякона, та iнших багатьох (бл. 364). Прп. Іоана, пустельника (ІV). Свт. Євстафiя, спов., єп. Вифинiйського (ІХ). Прпп. Марка (ХV) i Іони (1480) Псково-Печерських.

детальніше...

30 березня. Субота



Прп. Іоана Лiствичника

Прп. Іоана Лiствичника

Свт. Софронiя, єп. Іркутського

Прп. Іоана Лiствичника (649). Свт. Софронiя, єп. Іркутського (1771). Прор. Іоада (Х ст. до Р. Х.). Апп. Сосфена, Аполлоса, Кифи, Кесаря i Єпафродита. Св. Євули, матерi вмч. Пантелеймона (бл. 303). Прп. Іоана, безмовника (VІ). Прп. Зосими, єп. Сиракузького (бл. 662).

детальніше...

Парафіяльна школа

Публікації

Вітальне слово протоієреєві Сергію Петленку, з нагоди 60-річчя від дня народження

Всечесний отче! Мало хто із нас до кінця розуміє своє покликання і служіння. Тільки Богу відомо наскільки кожного хрест його служіння є тяжким і тернистим. Стоячи перед Вами у цей світлий день ми радіємо, що саме Ви несете цей хрест настоятеля нашої громади, - наголосив о. Григорій у своєму вітальному слові.

Коли біль не минає...

Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...

Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей

Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...

Наше видання


брошура


Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя