Архів парафії

Збудуємо храм разом!

Вклади свою цеглину в новий храм Божий !


цеглина іменна





                                                    Наш банер 


                                                  


Рекомендуємо


лого


Наш телеграм канал.

https://t.me/Hram77

Ікони з дерева

Підписка на новини

Введіть адресу Вашої поштової скриньки


Відписатися

Свято-Введенському храму передана частинка мощей святителя Миколая Чудотворця

Свято-Введенському храму передана частинка мощей святителя Миколая Чудотворця

19 грудня Православна Церква святкує пам’ять святителя Миколая, архиєпископа Мир Ликійських, чудотворця – одного із самих шанованих в Україні й у всьому світі святих.

Святитель Миколай жив у 3-4 ст. і прославився як великий угодник Божий. Він народився у місті Патарі Малої Азії (сучасна Турція) у родині благочестивих батьків і став священиком, а потім і єпископом міста Мири Ликійські.

Не дивлячись на велике смирення духа, святитель був ревним воїном Церкви Христової. Він обертав у порох капища язичників і знищував ідолів. А на          I Вселенському соборі (325 р.) святий Миколай у запалі викриття навіть ударив по щоці єретика Арія.

Святитель Миколай упокоївся у середині 4 ст. проживши довге життя. Мощі святителя, від яких прийняли зцілення багато людей, збереглись нетлінними, і з них витікає чудесне миро. У зв’язку із загрозою нашестя мусульман мощі святого Миколая - чудотворця у 1087 році були перенесені в італійське місто Бар (Барі), де знаходяться і по цей день.   

Свято святителя Миколая - чудотворця у цьому році стало історичним для нашої парафії. Бо саме напередодні святкового дня громада, при допомозі благочинного Святошинського району прот. Валерія Семанца, отримала у дар велику святиню – частинку мощей святителя Миколая, Мир Ликійського чудотворця. На Вечірній службі священники з вівтаря винесли ікону святителя Миколая Чудотворця разом з частинкою мощей. Парафіяни, які прийшли цього дня до храму, зустріли святиню у стані високого духовного піднесення.
 
Урочисту Божественну Літургію у Свято-Введенському храмі очолив отець настоятель – протоієрей Сергій Петленко, якому співслужили клірики храму прот. Григорій Фоя і свящ. Василь Білик.

У своєму слові отець Сергій сказав: сьогодні ми молилися до святителя Миколая, зверталися до нього про допомогу і заступництво. Сподіваємось, що після появи частинки його мощей у нашому храмі, святитель візьме нашу парафію під своє покровительство. До святого зазвичай звертаються про допомогу подорожуючі та рибалки, продовжив отець настоятель, однак він має благодатні дари від Господа допомагати  всім тим, хто молиться до нього у будь-яких житейських обставинах.
 
Ця часточка мощей буде постійно знаходитися у нашому храмі і щочетверга, під час відправлення Вечірні з акафістом до святителя Миколая (17:00), буде виноситися на поклоніння.
 
Не дивлячись на те, що свято святителя Миколая припало у цьому році на понеділок - а це був робочий день, до нашого храму прийшло на молитву багато парафіян.

Після Літургії, за традицією, всі присутні на богослужінні - як діти так і дорослі - отримали святкові подарунки.

Розклад богослужінь:


Вечірнє богослужіння

– 17:00;

вівторок - Вечірня з акафістом до Пресвятої Богородиці ради Її чудотворного образу «Всецариця»;

четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);

Божественна Літургія – 9:00.

Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Обідня перерва 3 13-00 до 14-00



Зібрано громадою для Української Армії:


100230 грн.


Пасхалія

28 квітня. Неділя

Вхід Господній у Єрусалим

Церковний календар

20 квітня. Субота


В. Пятниця

Мч. немовляти Гавриїла Бєлостоцького

Прп. Феодора Трихини. Прп. Олександра Ошевенського (1479). Мч. немовляти Гавриїла Бєлостоцького (1690). Свтт. Григорiя (593) i Анастасiя Синаїта (599), патрiархiв Антиохiйських. Прп. Анастасiя, iгум. Синайської гори (695).


детальніше...

21 квітня. Неділя


Сщмч. Януарiя, єп.

Мч. Феодора, що в Пергiї, матерi його Филипiї, Диоскора, Сократа i Дионисiя

Сщмч. Януарiя, єп., i з ним мчч. Прокула, Соссiя i Фавста, дияконiв, Дисидерiя, читця, Євтихiя i Акутiона (бл. 305). Мч. Феодора, що в Пергiї, матерi його Филипiї, Диоскора, Сократа i Дионисiя (138–161). Мчч. Ісаакiя, Аполлоса i Кiндрата (303). Свт. Максимiана, патрiарха Константинопольського (434).

детальніше...

Парафіяльна школа

Публікації

Вітальне слово протоієреєві Сергію Петленку, з нагоди 60-річчя від дня народження

Всечесний отче! Мало хто із нас до кінця розуміє своє покликання і служіння. Тільки Богу відомо наскільки кожного хрест його служіння є тяжким і тернистим. Стоячи перед Вами у цей світлий день ми радіємо, що саме Ви несете цей хрест настоятеля нашої громади, - наголосив о. Григорій у своєму вітальному слові.

Коли біль не минає...

Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...

Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей

Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...

Наше видання


брошура


Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя