Архів парафії

Збудуємо храм разом!

Вклади свою цеглину в новий храм Божий !


цеглина іменна

                                                    Наш банер 


                                                  Рекомендуємо


УПЦ Київський Патріархат: Офіційний веб-сайт — www.cerkva.info


Ікони з дерева

Підписка на новини

Введіть адресу Вашої поштової скриньки


Відписатися

МОЛИТОВНИЙ ЩИТ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ВОЇНІВ

МОЛИТОВНИЙ ЩИТ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ВОЇНІВ

Протягом тривалого часу спостерігається послаблення духовного життя християн, оскільки храмові богослужіння відвідує дуже мала кількість вірян, а іноді на службі Божі знаходиться по дві-три людини... В країні війна, а храми стоять – порожні й осиротілі...

Усі знають про тяжку годину в країні, коли відбувається російська агресія проти нашої держави...і це не тільки вчора сталося, а це страшне жахіття війни проходить протягом майже 5 років на українській землі. Чуємо різні версії й домисли про початок російсько-української війни, про закулісні ігри або домовленості, про торгівельно-економічну співпрацю, а в останній період при загостренні конфлікту: про зрежисовану постановку, про невдалий маневр кораблів або навіть про проект АП напередодні президентських виборів... 

Але факт залишається фактом, що в нас є військова агресія з боку сусідньої держави і, що це не ми, а вони розпочали випускати кулі в бік наших воїнів, від яких гинуть кращі сини нашої Батьківщини.

І щоб ці кулі зупинити, ми повинні бути єдиними не тільки в поглядах, коментарях, чи оцінках подій, а найдієвіше –  єдиними вустами і єдиним серцем підносити спільні молитви до Всевишнього. А зараз ще й досі не кожна людина усвідомлює всі загрози, які можуть спіткати її та родину від від військових дій та ескалації конфлікту. Більше чуємо про турботи й небезпеку для своїх прав, свобод чи фінансів, внаслідок запровадження воєнного стану, при цьому продовжуючи традиційний спосіб спокійного життя. 

Чому нас хвилює і бентежить така мала кількість вірян за богослужіннями в православних храмах? Бо це зараз є тим  чуттєвим показником та індикатором, як люди з байдужістю відносяться до напруженої обстановки в країні та безвідповідально ставляться до своїх обов'язків християнина і громадянина.

Закликаємо всіх об'єднатися в щирій молитві до Господа в справі перемоги над агресором.

Ми повинні стати МОЛИТОВНИМ ЩИТОМ для воїнів, щоб стріли ворожі не вразили наших захисників. І де ця молитва повинна звучати в першу чергу, як не в домі Божому - в Його святині. «…Чого б вони не попросили, буде їм від Отця Мого Небесного; бо, де двоє чи троє зібрані в ім’я Моє, там Я серед них (Мф. 18,19-20).


Потрібно йти до найближчого храму та просити у Господа, щоб Він подарував - захист, i перемогу, i спасiння, щоб розвіялися вороги наші, як щезає дим.

Господи, воздвигни силу Твою, і прийди, спаси нас!


Боже, Україну збережи, Господи, помилуй нас!

ВСІ ДО ХРАМУ НА СПІЛЬНУ МОЛИТВУ ПРОТИ НАШЕСТЯ ЧУЖИНЦІВ!


Протоієрей Григорій Фоя, клірик Свято-Введенського храму. 


Розклад богослужінь:


Вечірнє богослужіння

– 17:00;

четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);

Божественна Літургія – 9:00.

Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Зібрано громадою для Української Армії:


100230 грн.


Церковний календар

25 червня. П'ятниця


прп. Онуфрій Великий


прп. Петро Афонський

Прп. Онуфрiя Великого (ІV). Прп. Петра Афонського (734). Знайдення мощей (1649) та друге прославлення (1909) блгв. кн. Анни Кашинської. Прп. Арсенiя Коневського (1447). Прп. Онуфрiя Мальського, Псковського (1492). Прпп. Вассиана та Іони Пертомiнських, Соловецьких (1561). Прпп. Онуфрiя i Авксентiя Вологод­ських (ХV–ХVІ). Прп. Стефана Озерського, Комельського (1542). Прпп. Іоана, Андрiя, Іраклемона i Феофила (ІV).

детальніше...

26 червня. Субота


мц. Антоніна


прпп. Андронік і Сава Московські

Мц. Акилини (293). Свт. Трифилiя, єп. Левкусiї Кіпрської (бл. 370). ­Прп. Андро­ніка (1395) i Сави (ХV) Московських. Мц. Антонiни (284–305). Прп. Анни (826) i сина її Іоана.

Парафіяльна школа

Публікації

Вітальне слово протоієреєві Сергію Петленку, з нагоди 60-річчя від дня народження

Всечесний отче! Мало хто із нас до кінця розуміє своє покликання і служіння. Тільки Богу відомо наскільки кожного хрест його служіння є тяжким і тернистим. Стоячи перед Вами у цей світлий день ми радіємо, що саме Ви несете цей хрест настоятеля нашої громади, - наголосив о. Григорій у своєму вітальному слові.

Коли біль не минає...

Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...

Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей

Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...

Наше видання


брошура


Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя