Архів парафії

Збудуємо храм разом!

Вклади свою цеглину в новий храм Божий !


цеглина іменна





                                                    Наш банер 


                                                  


Рекомендуємо


лого


Наш телеграм канал.

https://t.me/Hram77

Ікони з дерева

Підписка на новини

Введіть адресу Вашої поштової скриньки


Відписатися

Успіння Пресвятої Богородиці.

Успіння Пресвятої Богородиці.

Сьогодні Церква згадує Успіння Пресвятої Богородиці.
Світло цього дня нагадує нам про момент завершення земного життя Діви Марії, її блаженний перехід від землі на Небо, її успіння, засинання і умиротворення.
За Переданням, після вознесіння на небо Господа Ісуса Христа, Пречиста Мати Його не покидала Єрусалим. Жила Вона в домі святого апостола і євангеліста Іоана Богослова, який взяв Її до себе як свою Матір. Богоматір була піклувальницею єрусалимської християнської спільноти.
В останні роки свого земного життя Пресвята Діва часто просила Бога про швидший перехід від земного життя на небо і з’єднання з Її Божественним Сином. Небесний вісник, архангел Гавриїл, сповістив Їй про майбутнє Успіння під час молитви на Елеонській горі.
В останній день земного життя Божої Матері апостоли зібралися в Єрусалимі і стали свідками Її мирного преставлення. Тіло Богоматері поховали в Гефсиманському саду поруч з її батьками, святими Іоакимом та Анною.
На третій день після поховання апостол Фома побажав бачити гроб. Пречистого тіла Богородиці в гробниці не було, тільки плащаниця, свідчення Її преставлення. Так Син Божий викликав Матір до Себе, як Його Тіло воскресло з мертвих.
Вшановуючи Успіння Пресвятої Богородиці, ми підтверджуємо свою віру. Ця подія свідчить про те, як Бог виконує Свої обіцяння. Успіння показує, що смерть - тимчасова, а вічне блаженство чекає на тих, хто любить Бога і виконує Його волю, як Діва Марія.
Пресвята Богородице, спаси нас!

Розклад богослужінь:


Вечірнє богослужіння

– 17:00;

вівторок - Вечірня з акафістом до Пресвятої Богородиці ради Її чудотворного образу «Всецариця»;

четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);

Божественна Літургія – 9:00.

Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Обідня перерва 3 13-00 до 14-00



Зібрано громадою для Української Армії:


100230 грн.


Церковний календар

20 травня. Понеділок


мч. Фалалей Егейський

Мчч. Фалалея, Олександра i Астерiя (бл. 284). Знайдення мощей святителя Олексiя, митр. Київського i всiєї Руси, чудотворця (1431). Блгв. кн. Довмонта, у св. хрещеннi Тимофiя, Псковського (1299). Мч. Аскалона (бл. 287).

детальніше...

21 травня. Вівторок


Пресвята Трійця

кн. Костянтин

Вишгородської (Володимирської)  iкони Божої Матерi. Рiвноапп. царя Кон­стантина (337) i матерi його царицi Єлени (327). Блгв. кн. Константина (1129) та чад його Михаїла i Феодора, Муромських чудотворцiв. Прп. Кассіана Грека, Углицького чудотворця (1504).

Шанованi списки з Володимирської iкони Божої Матерi: Псково-Печерська “Розчулення” (1524), Заоникiївська (1588), Красногорська, або Чорногорська (1603), Оранська (1634).

детальніше...

Парафіяльна школа

Публікації

Вітальне слово протоієреєві Сергію Петленку, з нагоди 60-річчя від дня народження

Всечесний отче! Мало хто із нас до кінця розуміє своє покликання і служіння. Тільки Богу відомо наскільки кожного хрест його служіння є тяжким і тернистим. Стоячи перед Вами у цей світлий день ми радіємо, що саме Ви несете цей хрест настоятеля нашої громади, - наголосив о. Григорій у своєму вітальному слові.

Коли біль не минає...

Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...

Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей

Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...

Наше видання


брошура


Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя