Архів парафії

Збудуємо храм разом!

Вклади свою цеглину в новий храм Божий !


цеглина іменна





                                                    Наш банер 


                                                  


Рекомендуємо


лого


Наш телеграм канал.

https://t.me/Hram77

Ікони з дерева

Підписка на новини

Введіть адресу Вашої поштової скриньки


Відписатися

Головна - Публікації - Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей

Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей

Спостерігаємо зараз тривожні, а подекуди навіть панічні настрої в суспільстві через поширення коронавірусу в світі та запровадження епідеміологічних заходів в нашій країні. Вимушені нові умови життя повинні спонукати людину до перегляду цінностей. Людина так звикла десь бігти і якусь вершину долати, що забула про головну мету свого життя - повернутися до Творця. Людина ХХІ століття, в епоху науково-технічного прогресу, шукає своє щастя, здебільшого у матеріальних речах. Хоч і матеріальні речі не є злом самі по собі, але небезпека їх в тому, що вони закривають людині духовний світ і шлях до Бога. Сучасна людина зробила основою щастя земний достаток, а відтак - відкинула потребу в спілкуванні з Отцем Небесним. Причиною усіх нещасть і випробовувань сучасної людини, в тому числі через люті хвороби різного роду, це її захоплення матеріальним світом і втрата єднання з Богом, Який є Джерелом Життя.
Зараз з’явився для людини той благодатний час, щоб навернутися до Свого Творця, відновивши любов до Бога і ближнього. Бо багато людей навіть не піднімають голову до неба, щоб подякувати Богові та стали скам'янілі й жорстокі серцем до ближніх.
Багато різних видань поширюють інформацію про користь пандемії для відновлення біосфери планети, а людині теж потрібно скористатися цим шансом, щоб відновити свої духовні й тілесні сили. Але без зв'язку з Господом нашим Ісусом Христом, без єднання з Ним Тілом і Кров’ю в Святому Причасті - це неможливо здійснити. Наше духовне життя неможливе без Св. Причастя, бо тільки через Причастя відкривається шлях до спасіння. Сам Господь нам чітко вказує на це: «Я – хліб живий, який зійшов з небес; хто їсть цей хліб, житиме вічно; хліб же, який Я дам, є Плоть Моя, яку Я віддам за життя світу»... Зараз усі закликають берегти себе, обмежити коло спілкування й контакти, але дотримуючись багатьох рекомендацій й порад, ми неповинні зачинятися від Господа й втікати від Нього, бо Він є наш Захисник і Спаситель. Якщо ми йдемо до медичних закладів за тілесним здоров’ям, сподіваючись на допомогу лікарів, то тим більше повинні йти до Господа, Який є Лікарем душі й тіла.
Пам'ятаймо, що Бог є Любов, а отже Він створив людину не для смерті, а для життя.
Наша віра і любов до Бога є сильнішими від усіляких страхів, а тому будьмо впевненими, що незважаючи на усі загрози, ми вистоїмо і піднімемось, а сила Господня виведе нас на шлях спасіння. Будемо свідомими християнами, твердими у вірі, піднесемо молитви до Бога, щоб Милосердний Господь вислухав щирі звернення та відвернув страшну недугу, що йде на нас.
Бо «Ти пристановище i захист мiй, Бог мiй, i я надiюся на Тебе».

Автор: Прот. Григорій Фоя, клірик Свято-Введенського храму м. Києва.

Розклад богослужінь:


Вечірнє богослужіння

– 17:00;

вівторок - Вечірня з акафістом до Пресвятої Богородиці ради Її чудотворного образу «Всецариця»;

четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);

Божественна Літургія – 9:00.

Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Обідня перерва 3 13-00 до 14-00



Зібрано громадою для Української Армії:


100230 грн.


Пасхалія

28 квітня. Неділя

Вхід Господній у Єрусалим

05 травня. Неділя

Світле Христове Воскресіння, Пасха

Церковний календар

27 квітня. Субота


Ап. і сщмч. Симеона, сродника Господнього

Прп. Стефана, iгум. Печер­сь­кого

Ап. і сщмч. Симеона, сродника Господнього (107). Прп. Стефана, iгум. Печер­сь­кого, єп. Володимиро-Волинського (1094). Прав. Євлогiя, странно­приїмця (ІV).

детальніше...

28 квітня. Неділя


Свт. Кирила, єп. Ту­ровського

Апп. вiд 70-ти Ясона i Сосипатра, Керкири, дiви, та iнших, що з ними постраждали (І). Мчч. Дади, Максима i Квинтилiана (286). Свт. Кирила, єп. Ту­ровського (1183). Мчч. Саторнiя, Якисхола, Фавстиана, Януарiя, Марсалiя, Єфрасія, Маммiя, Мурина, Зинона, Євсевiя, Неона i Вiталiя (бл. 63).

детальніше...

Парафіяльна школа

Публікації

Вітальне слово протоієреєві Сергію Петленку, з нагоди 60-річчя від дня народження

Всечесний отче! Мало хто із нас до кінця розуміє своє покликання і служіння. Тільки Богу відомо наскільки кожного хрест його служіння є тяжким і тернистим. Стоячи перед Вами у цей світлий день ми радіємо, що саме Ви несете цей хрест настоятеля нашої громади, - наголосив о. Григорій у своєму вітальному слові.

Коли біль не минає...

Роздуми-реквієм протоієрея Григорія Фої біля домовини отця Валерія Семанцо...

Пауза на карантин, як шлях до перегляду життєвих цінностей

Події в світі під час епідемії, як привід до роздумів про життя людини...

Наше видання


брошура


Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя