Архів парафії

Збудуємо храм разом!

Вклади свою цеглину в новий храм Божий !


цеглина іменна

                                                    Наш банер 


                                                  Рекомендуємо


УПЦ Київський Патріархат: Офіційний веб-сайт — www.cerkva.info


Ікони з дерева

Підписка на новини

Введіть адресу Вашої поштової скриньки


Відписатися

Патріарх Філарет освятив хрест на купол Свято-Введенського храму м. Києва

                               храм

24 грудня 2013 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет із архіпастирським візитом відвідав Святошинський район м. Києва, де звершив чин освячення хреста на центральний купол новозбудованого храму «Введення в храм Пресвятої Богородиці».


Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив чин освячення у співслужінні настоятеля храму прот. Сергія Петленка, прот. Богдана Тимошенка, прот. Андрія Власенка, прот. Романа Музики, прот. Валентина Мазура, прот. Павла Найденова, прот. Петра Кубінського, прот. Олександра Тимошенка, прот. Григорія Фої, прот. Олексія Кравця та свящ. Василія Білика.

Об 11:00 розпочалось підняття центрального куполу, а о 12:00 відбувся чин освячення та встановлення хреста на купол храму.


За богослужінням молилися народний депутат України Бондаренко Володимир Дмитрович, голова парафіяльної ради Кулик Олександр Михайлович, депутат Київради Дмитро Нікульшин, п. Кіндрат Гіщак та архітектори поекту - Олег Слепцов, заслужений архітектор України і Михаїл Сагулін.


За богослужінням також молилася велика кількість парафіян, благодійників і жертводавців церковного комплексу, для яких цей історичний день з підняття куполу й освячення хреста – став довгоочікуваною подією та великим святом.


Після молитви Святійший Владика звернувся із архіпастирським словом до духовенства та парафіян, у якому пояснив значення Животворчого Хреста Господнього для людського спасіння.


У своєму слові Святійший Патріарх Філарет також привітав присутніх із знаменною подією освячення хреста та подякував усім жертводавцям, які потрудилися на славу Божу, допомагаючи зводити цей величний храм, а настоятель храму протоієрей Сергій Петленко, у свою чергу, подякував Святійшому Владиці за візит, побажавши архіпастирю сили і наснаги у розбудові Церкви Христової, а також подарував букет квітів.


По завершенні освячення усі присутні поклонилися хресту, після чого хрест був встановлений на бані храму.


Після завершення богослужіння Святійший Патріарх Філарет ознайомився зі станом будівельних робіт у храмі та життям парафії.


Переглянути повний фоторепортаж можна в галереї - http://www.cerkva.kiev.ua/photogallery/Osvjachennja-khresta-na-centraljnyj-kupol/index.html 


Розклад богослужінь:


Вечірнє богослужіння

– 17:00;

четвер – Вечірня з акафістом до свт. Миколая Чудотворця (перед його святими мощами);

Божественна Літургія – 9:00.

Храм відчинений з 8:00 до 19:00.
Зібрано громадою для Української Армії:


83 740 грн.


Церковний календар

23 лютого. Субота


Сщмч. Харалампій

Мц. Валентина

Блгв. кн. Анна Новгородська

Сщмч. Харалампія і з ним мчч. Порфирія і Вантоса та трьох мучениць (202). Блгв. кн. Анни Новгородської (1056). Прп. Прохора, чудотворця Печерського, в Ближніх печерах (1107). Прп. Лонгина Коряжемського (1540). Мцц. дів Єнафи, Валентини і Павли (308).
Ікони Божої Матері “Вогневидна”.

24 лютого. Неділя


Сщмч. Власій, єп. Севастійський

Прп. Димитрій Прилуцький

Сщмч. Власія, єп. Севастійського (бл. 316). Блгв. кн. Всеволода, у хрещенні Гавриїла, Псковського (1138). Прп. Димитрія Прилуцького, Вологодського (1392). Прав. Феодори, цариці Грецької, що відновила вшанування святих ікон (бл. 867).

Парафіяльна школа

Публікації

Патріарх Філарет: Якби в Україні була одна Церква, війни б не було.

Інтерв'ю Святійшого Патріарха Філарета для інтернет-видання OBOZREVATEL.UA

Патріарх Філарет: «Томос буде надано вже в цьому році»

Інтерв'ю Святійшого Патріарха Філарета для інтернет-видання "Лівий берег".

Я на 100% убежден, что православная церковь в Украине получит автокефалию: другого выхода нет, - Патриарх Филарет

"Еще многие сомневаются, будет ли Томос об автокефалии Украинской Церкви или нет. Я на сто процентов убежден, что будет..."

Наше видання


брошура


Підготовка до Святих Таїнств Сповіді та Причастя